Home » Се трага по 19-годишна девојка од Неготино

Се трага по 19-годишна девојка од Неготино

by Журнал

Секторот за внатрешни работи Велес попладнево информира дека се трага по 19-годишна неготинка, која се оддалечила од домот.

„Вчера во 12:00 часот во ОВР Неготино, М.Д.(42) пријавила дека од домот се оддалечила нејзината ќерка А.М.(19). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, соопштија од СВР Велес.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More