Home » Се скарале за поделба на имот, па се степале

Се скарале за поделба на имот, па се степале

by Журнал

На 16.02.2024 во 14:27 часот во СВР Скопје, З.Ј.(60) од Скопје пријавил дека на 15.02.2024 околу 15:10 часот на подрачјето на општина Аеродром во Скопје, поради претходно нерасчистени имотно-правни односи, физички бил нападнат од Р.Г..

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More