Home » Се омажи ќерката на поранешниот претседател Црвенковски

Се омажи ќерката на поранешниот претседател Црвенковски

by Журнал.мк

Ќерката на поранешниот претседател Бранко Црвенковски, Марија Црвенковска, вечерва прави свадбена веселба. Таа се омажи со своето долгогодишното момче Дамјан.

Дел од гостите објавуваа видеа на социјалните мрежи, при што можеше да се види разигран и расположен поранешниот претседател Црвенковски.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More