Home » Се истепаа колешки

Се истепаа колешки

by Журнал.мк

Вчера во 15.00 часот во СВР Тетово, Д.С.(45) од тетовско Глоѓи пријавила дека околу 10.20 часот на работното место во фабрика во тетовска Брвеница, по претходна расправија, била физички нападната од нејзината колешка М.К.(50) од Тетово.

Од СВР Тетово велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More