25.4 C
Skopje
Thursday, May 13, 2021

Салма Хајек изненадува и во шестата деценија: „Гориш …“

Најчитани вести

Салма често ги „почестува“ своите фанови со фотографии во долна облека, а приватниот живот не го крие од своите придружници. Таа, исто така, гордо го покажува својот сопруг, милијардерот Франсоа-Анри Пино (58)

На социјалните мрежи покажа како изгледа во костим за капење, а во преден план стави бујна биста и тесен струк. За рекордно време „собра“ повеќе од два милиони лајка.

Како и секогаш, ги остави придружниците без здив. Тие ја пофалија нејзината линија иако беше во шеесеттите години и напишаа дека дури и полу-помладите жени можат да и завидат на нејзиниот изглед.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести