25.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

Русинката Ана Сидорова е секси шампионка во карлинг

Најчитани вести

Ана Сидорова е руска шампионка во карлинг, но не импресионира само со спортските резултати на мразот, туку и со нејзиниот атрактивен изглед.

28-годишна Русинка зад себе има девет светски првенства и две учества на олимписките игри, а на секое натпреварување таа е во центарот на вниманието поради нејзиниот атрактивен изглед.

Позната е и по тоа што со календар со разголени фотографии ги најави зимските олимписки игри во Сочи 2014.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com