34.8 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

Роналдо во костим за капење испрати Божиќна честитка

Најчитани вести

Фудбалерот Кристијано Роналдо заедно со своето семејство реши да го просллави Божиќ на плажа.

Облечени во костими за капење , со семејството и Дедо Мраз, фудббалерот  посакаа „Среќен Божиќ“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com