24.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Романтична фотографија на Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Даглас го освои Instagram: Разликата во годините не им може ништо! (ФОТО)

Најчитани вести

Холивудскиот пар ужива во својата љубов како првиот ден

Кетрин Зета-Џонс (51) и Мајкл Даглас (76) важат за едни од најдолговечните холивудски парови, иако многумина не предвидуваа опстанок заради големата разлика во годините.

Нивниот брачен однос имаше и подеми и падови, вклучително и тежок период за актерката да се соочи со злобна болест – рак на грлото, како и биполарно растројство од кое страдаше Кетрин Зета-Џонс.

Во ноември 2020 година тие прославија 20 години брак, а последната фотографија од велшката актерка на Instagram докажува дека не можат без еден без друг.

Фотографијата го покажува страствениот бакнеж на оваа двојка, а сликата е направена на зајдисонце на море, што ја прави романсата уште поголема.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com