9.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Ретко ја покажува во јавност: Емина Јаховиќ објави фотографија со нејзината сестра – сличноста е голема!

Најчитани вести

Емина Јаховиќ е дефинитивно една од најатраткивните дами на српската естрада, меѓутоа кога ќе ги погледнеме нејзините први фотографии од минатото и овие сега, јасно е дека Емина имала неколку естетски интервенции.

Доволно е само да погледнеме еден од нејзините спотови на почетокот од кариерата.

Емина пред извесно време на својот профил на Инстаграм објави фотографија со својата сестра и мора да се признае дека сличноста помеѓу нив две е голема, но од периодот кога Емина ја започнуваше својата кариера./slobodenpecat.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести