Home » PURE CLUB го враќа сјајот на ноќниот живот во Скопје

PURE CLUB го враќа сјајот на ноќниот живот во Скопје

by Журнал.мк

„СКОПЈЕ ЖИВЕЕ ПАК“ е мотото со кое го отворивме клубот. PURE CLUB го враќа сјајот на ноќниот живот по кој Скопје беше надалеку препознатлив, а со разновидната програма, трендовските и иновативни настани ќе се обиде да ја врати навиката на повозрасните скопјани за одличните полноќни забави.

This image has an empty alt attribute; its file name is pure-klub-1.jpg
„Скопје важеше за град со најдобар избор за ноќен живот на Балканот изминатите две децении, па нашата мисија во моментов е да го вратиме тој епитет, затоа ќе понудиме клуб по сите светски стандарди и програма која ќе ги задоволи и најистенчените вкусови“.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More