10.8 C
Skopje
Saturday, December 10, 2022

Прва снимка на која се гледа трудничкиот стомак на Богдана

Најчитани вести

Вељко Ражнатовиќ често објавува фотографии и видеа од Богдана, но овојпат за првпат се познава нејзиниот труднички стомак.

Таа била во кујната и подготвувала пилешко месо, додека Вељко ја снимал. Она што многумина веднаш го забележаа е дека веќе бременоста е видлива.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести