22.8 C
Skopje
Saturday, May 28, 2022

ПРВ ПАТ го покажа својот тримесечен син! Носи облека од 500 евра!

Најчитани вести

Пред три месеци, 37-годишната пејачка Ники Минаж го роди своето прво дете, синот Симба. Имајќи предвид дека целата бременост ја држела „под клуч“, не е изненадувачки што сè уште не го покажала својот син – до сега.

Имено, Ники ги објави првите фотографии на кои се гледа лицето на нејзиниот син. Сепак, многумина се „фатени“ од фактот дека бебето Симба носи „аутфити“ кои чинат колку нечија месечна плата, но и – Ролекс.

Ники на Инстаграм се пофали со својот мал син, кој е роден во септември минатата година. Таа објави неколку фотографии од малиот Симба, на кои тој носи облека од скапи брендови, вклучувајќи го и телото на брендот Версаче, чија цена е 600 долари.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com