Home » Пронајдено тело на мртва девојка во Штип

Пронајдено тело на мртва девојка во Штип

by Журнал.мк

Безживотно тело на почината 26 годишна девојка од Кавадарци, било откриено во куќа во близина на Градската црква „Св Никола“во Штип.

Неофицијално девојката била почината пред неколку дена, а според првичните информации таа во куќата живеела под кирија.

Од СВР Штип повеќе детали за настанот најавија за денес.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More