Home » Пронајдено петгодишното момче од Србија кое беше исчезнато на плажа во Неа Флогита – крај на драмата во Грција

Пронајдено петгодишното момче од Србија кое беше исчезнато на плажа во Неа Флогита – крај на драмата во Грција

by Журнал.мк

Петгодишниот Игор од Србија, за кој беше објавено дека е исчезнат на плажа во Грција, е пронајден.

Информацијата е објавена на Фејсбук профилот на Грција инфо.

Повеќе детали засега не се познати.

Петгодишно момче од Србија, по име Игор, исчезна на плажа во Грција, е објавено на Фејсбук профилот „Грција инфо“.

Како што се наведува во апелите на социјалните мрежи, момчето исчезнало на плажа во Неа Флогита.

Игор се загубил во близина на Брискет Бич барот. Веднаш се поделени фотографии од момчето, со молба до сите да се јават доколку го забележат.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More