Home » Пронајдено е исчезнатото момче од Битола

Пронајдено е исчезнатото момче од Битола

by Журнал.мк

Пронајдено е младото момче Стефан Ангеловски од Битола, за кого вчера беше објавено дека му се губи трага. Момчето било пронајдено во текот на утринските часови.

Нема подетални информации каде е пронајдено.

Претходно беше објавено дека Стефан е од битолската населба Горно Оризари и беше упатен апел за негово пронаоѓање.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More