Home » Пронајдена е 14-годишната Ринеса од Скопје

Пронајдена е 14-годишната Ринеса од Скопје

by Журнал

Полицијата предмалку соопшти дека го пронашла 14-годишното девојче по кое се трагаше.

На социјалните мрежи се споделуваше информација за исчезнато 14-годишно девојче од Скопје со име Ринеса.

Во објавите е напишано дека девојчето не се вратило дома од четвртокот.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More