Home » Пронајден починат маж во куќа во центарот на Скопје: живеел како потстанар

Пронајден починат маж во куќа во центарот на Скопје: живеел како потстанар

by Журнал.мк

Вчера во СВР Скопје било пријавено дека во куќата во која живеел како потстанар, на подрачјето на Центар, бил пронајден починат В.К.(68) од Скопје.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство.

По наредба на јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција, соопшти полицијата.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More