Home » Приведен крадец во Куманово

Приведен крадец во Куманово

by Журнал.мк

На 05.11.2023 во 16.00 часот во Куманово, полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода А.Р. од Куманово. Тој се сомничи дека на 08.10.2023 на булеварот „Октомвриска револуција” во Куманово одзел мобилен телефон од В.Ј. од Куманово.

Лицето било приведено во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More