24.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Претепан скопјанец на улица

Најчитани вести

Скопје, 30 декември- На 29.12.2019 во 01.50 часот во СВР Скопје, С.Б.(19) од Скопје, пријавил дека околу 00.50 часот на ул.1615 бил физички нападнат од Д.М., С.И., О.К. и Д.С.

По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com