27.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Празнична магија: Сандра Африка ја отвори вратата од својот дом

Најчитани вести

Популарната српска пејачка Сандра Африка е активна на социјалната мрежа Инсатграм, а своите следбеници редовно ги „чести“ со нови фотографии. Така направи и овој пат.

Пејачката покажа како изгледа нејзиниот дом и раскошот во кој живее.

По повод празничниот период, таа го украси својот дом, а новогодишната декорација и елката која е до плафон остава без здив.

За подобро да го долови амбиентот, Сандра ги изгасна светлото од домот, а ги остави само сијаличките од елката и свеќите околу неа.

Извор: vistina.com.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com