34.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Позната руска манекенка во минатото го откачила Роналдо

Најчитани вести

Роналдо важи за голем фраер и заводник, но тоа не било секогаш така. Руската убавица Вики Одинцова открила дека своевремено го одбила.

Познатиот фудбалер се обидел да стапи во контакт со неа преку Инстаграм, но како што тврди самата, не ја ни прочитала пораката и само ја избришала и никогаш не помислила да му одговори.

„Ми пиша ‘Здраво, како си?’ но не одговорив. Што ви е? Не ми паѓа на крај на памет да му дадам шанса, затоа што познавам повеќе девојки на кои така им се додворувал“, изјавила таа за време на гостување во руската ТВ-емисија Макарена.

Од друга страна пак, преку Инстаграм се поврзала со Хамилтон и со Нејмар и со нив и ден-денес уште се дружи. Што се однесува на Роналдо, наводно, слично го одбиле и манекенките Инес Трокија, Лили Ермак и Алина Лима.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com