18.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

Повеќе не се кријат – Вук Костиќ објави фотка од кревет, Ана Михајловски не ја трга насмевката од лицето

Најчитани вести

Веќе со денови се шпекулира околу тоа дали Вук Костиќ и Ана Михајловски се заедно. Водителката и актерот досега не се огласуваа по повод овие пишувања, но откако вчера беше објавена информација дека Ана наводно го откачила Вук, двојката реши да ја демантира оваа вест и сите недоумици ги решија со оваа фотографија.

Имено, Костиќ објави фотка на која тој лежи во кревет и е на видео повик со Ана која заводливо се смешка.

И повеќе од јасно е дека се позаљубени од било кога, а дали ќе потрае оваа врска останува да видиме…

Еве како изгледаше сето тоа:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com