27.8 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

Поранешната вардарка Радичевиќ провокативна и заводлива

Најчитани вести

Поранешната вардарка а сега член на црнгорскиот шампион Будуќност, Јованка Радичевиќ, во својата Подгорица ужива во паузата од сезоната. Популарната Јока, секогаш била оригинална со својот стил на облекување, но нејзиното последно издание привлече внимание на  социјалните мрежи. Имено, со нејзиниот последен стајлинг таа делува заводливо и провокативно…

Инаку, Јованка Радичевиќ долго беше во врска со голманот на Шкендија, Костадин Захов.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com