Home » Порака која интригира: Карлеуша СЕ ОГЛАСИ ПОСЛЕ СЕМЕЈНАТА ДРАМА

Порака која интригира: Карлеуша СЕ ОГЛАСИ ПОСЛЕ СЕМЕЈНАТА ДРАМА

by Журнал.мк

Пејачката Јелена Карлеуша со денови е во центарот на вниманието поради семејната драма низ која поминува.

Имено, Карлеуша го пријави сопругот Душко Тошиќ за насилство на Божиќ, по што на фудбалскиот менаџер му беше забрането да и се приближува на пејачката.

Оттогаш медиумите не престануваат да шпекулираат што се случува на релација Карлеуша-Тошиќ, а ЈК многумина ги заинтригира со нова порака на Инстаграм.

Јелена објави фотографија од спектакуларниот предновогодишен настап со цитат:

„Понекогаш во животот единственото место каде што сум била среќна е сцената“, напиша Карлеуша, предизвикувајќи лавина од коментари.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More