Home » По поменот на Аркан Анастасија објави емотивно видео со оваа личност – слаба е на него, допатува од Шпанија за да бидат заедно (ФОТО)

По поменот на Аркан Анастасија објави емотивно видео со оваа личност – слаба е на него, допатува од Шпанија за да бидат заедно (ФОТО)

by Журнал

Анастасија Ражнатовиќ после поменот на нејзиниот татко Жељко Ражнатовиќ Аркан, заедно со поширокото семејство отиде во вилата на Дедиње каде сите се собраа на семеен ручек.

Бидејќи долго време не живее во Србија, туку во Шпанија, ова доаѓање секако го искористи за да им се посвети на малиот Крстан и на Жељко, синовите на нејзиниот брат Вељко Ражнатовиќ.

Потоа, објави фотографија со малиот Крстан кој го држи во раце.

Во видеото, пресреќната тетка го држи Крстан во раце и му пее новогодишни песни.

Исто така, цело време на малиот му ги покажувала прекрасните украси со кои е украсена вилата на фолк дивата.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More