Home » По една година брак Памела Андерсон се разведува од петтиот сопруг

По една година брак Памела Андерсон се разведува од петтиот сопруг

by Журнал.мк

Поранешната плејбој зајачица, Памела Андерсон по една година се разведува од нејзиниот сопруг Ден Хејхерст. Тоа е петти брак на глумицата. Тие се венчаа на Бадник 2020 година, откако го поминаа заедно карантинот во Канада. Ден ѝ беше телохранител на Памела две години пред да почнат врска.

Извор близок до парот го опиша нивниот брак како „пандемиска измама“. Нивниот брак беше проследена со драма од самиот почеток, кога поранешната партнерка на Хејхерст, Кери, ја обвини Памела дека им ја уништила врската.

„Сакам луѓето да знаат дека петгодишната врска, во која имавме три деца, е прекината поради аферата на Памела и Ден“, изјави Кери по нивниот брак.

Ден беше петти маж на Памела. Таа претходно беше мажена со продуцентот Џон Петерс, и со него беше во брак само 12 дена. Памела беше мажена и за тапанарот Томи Ли, пејачот Кид Рок и прдуцентот Рок Соломон.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More