25.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Pixel 4 XL vs 11 Pro Max vs Galaxy Note 10 Plus: Слики на ниска светлина!

Најчитани вести

Ова е едно од главните прашања на кое корисниците сакаат одговор пред да се решат кој уред од 1 000 евра ќе го купат. Меѓу сите достапни уреди, овие три се дефинитивно фаворит меѓу фановите – iPhone 11 Pro Max, Pixel 4 XL и Note 10+.

Да видиме како се покажаа нивните камери:

сцена 1

од блиску

сцена 2

од блиску

сцена 3

од блиску

сцена 4

сцена 5

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com