Home » Пешевска до Димитар Ковачевски: Дали крајот вака мириса?

Пешевска до Димитар Ковачевски: Дали крајот вака мириса?

by Журнал

Жаклина Пешевска од ВМРО-ДПМНЕ преку статус на Фејсбук пишува дека СДСМ е повторно фатено во лага.

Во таа прилика таа објави и видео од 2016-та година како потсетување.

„СДСМ е повторно фатена во лага‼️

‼️СДСМ во 2016та година НЕ ГЛАСАШЕ за избор на Владата во која министри беа Оливер Спасовски и Фросина Ременски‼️

Димитар Ковачевски дали крајот вака мириса?“, стои во нејзиниот пост на Фејсбук.

https://www.facebook.com/watch/ZPeshevska/?ref=embed_video

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More