30.8 C
Skopje
Friday, May 27, 2022

Пајакот го кренал возилото додека тој спиел внатре: Кога се разбуди овој Русин, ова се случи…

Најчитани вести

Возачот, пак, се разбудил и видел дека е на „пајак“

Службата за паркирање во Москва подигна еден неправилно паркиран автомобил, но работниците не забележаа дека возачот што спиеше сè уште е во возилото.

Возачот, во меѓувреме, се разбудил и видел дека е на „пајак“.

Почна да им сигнализира и да труби да запрaт, што го забележа и со снимката. Конечно, работниците забележаа дека нешто не е во ред, па застанаа, но тоа не беше крајот.

Сопственикот на возилото одлучил да контактира со полицијата поради несовесниот потег на Паркинг службата.

Градската компанија конечно му се извинја велејќи дека работниците не знаеле дека спие во автомобилот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com