Home » Ова е вилата во која ТОНИ СЕ ЗАБАВУВАЛ СО НОВАТА ДЕВОЈКА – ВРЕДИ МИЛИОНИ (ФОТО)

Ова е вилата во која ТОНИ СЕ ЗАБАВУВАЛ СО НОВАТА ДЕВОЈКА – ВРЕДИ МИЛИОНИ (ФОТО)

by Lina Muslija

Тони го купил овој имот кон средината на минатата година, а во него ужива со својата многу помлада девојка.

Сопругот на Драгана Мирковиќ, Тони Бијелиќ со месеци ужива во љубовта со 15 години помладата девојка, а освен во Минхен, парот ужива и во вилата чија вредност се проценува на неколку милиони, која се наоѓа во Хрватска.

Имено, во втората половина на 2023 година, Бијелиќ го пазарил огромниот имот во Опатија, а како што тогаш изјавил, тоа било „нова деловна резиденција“.

Сепак, како што пишува Телеграф, кога останува таму, ужива со својата нова, многу помлада избраничка.

Вилата има базен, се наоѓа на рид, па погледот од неа е и моќен и неверојатен.

Да потсетиме, Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ решија да стават точка на 24-годишниот брак.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More