Home » Осумнаесет годишник од Охрид го прободел татко си со нож

Осумнаесет годишник од Охрид го прободел татко си со нож

by Журнал.мк

Вчера попладнето во 19:15 часот во дом во Охрид на улица Железничка дошло до семејна расправија помеѓу татко и син. Неофицијално, според извори на Телма, прво таткото о удрил синот, а потоа 18-годишниот син му возвратил на својот татко повредувајќи го со нож во пределот на телото.

Екипа на СВР-Охрид извршила увид на настанот и момчето било повикано на информативен разговор во полициската станица. Полицијата работи на расчистување на случајот.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More