Home » Ограбена обложувалница во Центар

Ограбена обложувалница во Центар

by Журнал

На 04.02.2024 во 20.54 часот во СВР Скопје било пријавено дека во спортска обложувалница на подрачје на општина Центар, едно лице со закана кон вработената одзело пари.

Од МВР посоуваат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More