18.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Oва е забавата поради која Миленко и Пандов завршија во полиција

Најчитани вести

На социјалната мрежа Фејсбук се појави автентично видео од забавата во Стајковци поради која Миленко Неделковски, Александар Пандов заедно со уште неколку познати личности завршија во притвор.

Меѓу приведените биле новинарите Миленко Неделковски, Александар Митовски (Инфомакс), претседателот на Патриотскиот институт на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Пандов и разрешениот судија и поранешен претседател на Кривичниот суд, Владимир Панчевски.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com