32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Никој не ја украси куќата како Мајли Сајрус!

Најчитани вести

-Би купила дилдо и не би го користела во спалната соба затоа што ми се допаѓа како тоа изгледа на мојата маса – рече ексцентричната пејачка


Многу познати холивудски sвезди неодамна ги украсија своите луксузни вили во Божиќен и Новогодишен стил, но пејачката Мајли Сајрус (28) се разликува од сите други.

Имено, поп-sвездата ја украси својата куќа со бројни играчки за секс, наместо со новогодишна елка и топки.

„Сакам сексуални играчки“, рече 28-годишната пејачка во неодамнешното радио интервју.

Ги купувам за себе, но на крајот ги користам само за дизајнот на ентериерот. Сексот и дизајнот на ентериерот одат рака под рака – се пошегува таа.

Ова не е прв пат Мајли да користи вибратори за двојна намена.

„Би купила дилдо и не би го користела во спалната соба затоа што сакам како тоа изгледа на моето биро“, рече Мајли, која е склона кон разни ексцентрични потези во животот.

Авторката на хитот „Полноќно небо“ неодамна се пресели во луксузна вила во Хиден Хилс вредна 4,95 милиони долари, но неодамна призна дека е сингл и дека и недостасува човекот во нејзиниот живот.

Да потсетиме, Мајли се разведе од холивудскиот убавец Лиам Хемсворт во 2019 година, а потоа некое време се забавуваше со музичарот Коди Симпсон, но таа врска се расипа и во август 2020 година.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com