Home » Најпровокативните изданија на Карлеуша 18. 01. 2024 vesnik-fb-blue vesnik-twitter-blue

Најпровокативните изданија на Карлеуша 18. 01. 2024 vesnik-fb-blue vesnik-twitter-blue

by Журнал

Сексапилната Карлеуша сега ги воодушево посебно своите мажки следбеници со серија на провокативни фотки на кои вообичаено во прв план се нејзините бујни облини покриени само со минијатурни бикини. 

Поради провокативните комбинации  Карлеуша често е мета на негативни коментари, а сега јавно се пресмета со хејтерите и им испрати јасна порака.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More