Home » Најпопуларниот актер на Балканот, Милош Биковиќ стана татко

Најпопуларниот актер на Балканот, Милош Биковиќ стана татко

by Журнал

Неговата свршеница Ивана Малиќ му роди син.

Како што пишуваат српските медиуми, Ивана се породила во приватна болница во Белград, и таа и бебето се добро.

Биковиќ на Инстаграм објави цртеж од три фигури кои претставуваат родители кои држат дете за рака.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More