22.8 C
Skopje
Wednesday, August 17, 2022

МВР потврди дека се работи на расветлување на инцидентот во ЈСП

Најчитани вести

Од Министерството за внатрешни работи за МИА потврдија дека се постапува во случајот во кој две лица во автобус на ЈСП, им се закануваа на останатите патници кои од нив побараа да стават маски на своето лице.

На социјалните мрежи денеска беше објавено видеото на кое се слуша како двете лица им се закануваат на останатите патници.

Засега не се знае за кој автобус на ЈСП се работи и на која релација се движел.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com