32.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Мустафа проговори по тврдењата дека се СМИРИЛЕ со Емина: Неговата објава е СОСЕМ различна

Најчитани вести

Емина Јаховиќ вчера ги заинтригира фановите објавувајќи фотографии со поранешниот сопруг Мустафа Сандал, сред приказната дека нивната љубов доби втора шанса. Нешто потоа, таа објави и видео на кое се гледа дека одлично се забавуваат.

Во видеото кое емина го споделила со фановите, двајцата се насмеани и играат, што им се допадна на многумина, а синоќа, на социјалните мрежи, проговори и Сандал.

Меѓутоа, неговата објава е потполно поинаква. На неа се гледа Јаховиќ како гледа во телефонот и не обрнува внимание на поранешниот сопруг.

емина

Двајцата се уште ниту потврдија, ниту ги демантираа наводите дека се смириле, а нема сомнеж дека наскоро ќе дознаеме што се случува со поранешните сопружници.

За потсетување, Емина неодамна ја раскина турбулентната врска со турскиот бизнисмен Садетин Саран, додека Мустафа пред неколку месеци беше фотографиран со мистериозна русокоса.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com