27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Мухамед Зекири и Фантом добри другари или случајност?

Најчитани вести

На социјалната мрежа Фејсбук кружи фотографија на која се гледа како потпретседателот на СДСМ, Мухамед Зекири е во исто друштво со Борис Мутков – Фантом.

Фантом кој пред некој ден беше изрешетан со автоматска пушка во својот автомобил е познат на полицијата но и важи за клучен играч на подземјето.

Се поставува прашањето дали тоа што Зекири е во друштво на Фантом е случајност или пак тие добро се познаваат?

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com