Home » Момче се запали во Италија: Се полеал со бензин во бањата

Момче се запали во Италија: Се полеал со бензин во бањата

by Журнал.мк

23-годишно момче се здобило со изгореници опасни по живот откако се самозапалило по расправија со неговата девојка, јавија денеска италијанските медиуми.

Трагедијата се случила во Рим, по што младиот човек со изгореници по целата предна страна на телото бил пренесен во болницата Сан Еуџенио, пренесе „Месаџеро“.

Според првите резултати од истрагата, тој по расправија со својата девојка се заклучил во бањата и се полил со канистер бензин.

Неговата девојка повикала помош, по што полицијата и пожарникарите набрзо пристигнале на местото на настанот.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More