Home » Момче ја запроси својата девојка на новогодишниот концерт на Нина Бадриќ

Момче ја запроси својата девојка на новогодишниот концерт на Нина Бадриќ

by Журнал.мк

Еден обожавател ја запроси својата девојка на концертот на Нина Бадриќ кој се одржа за Нова година на плоштадот во Брчко. Додека Бадриќ ја пееше „Денови и години“, на сцената се качи момче кое клекна пред неговата девојка со кутија со свршеничкиот прстен.

Тој ја запроси додека Бадриќ ја пееше нејзината песна „Денови и години“. Публиката ги поздрави со силен аплауз и овации.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More