10.8 C
Skopje
Sunday, October 24, 2021

Млад скопјанец нападнат од неколку лица во Центар

Најчитани вести

Скопје, 27 декември- Вчера рано наутро во СВР Скопје, Е.Ј. (28) од Скопје пријавил дека околу 01 часот, пред угостителски објект на ул. „Димитрие Чуповски“, по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com