8.8 C
Skopje
Saturday, December 10, 2022

Мишел Фајфер објави нешто што никогаш претходно не го објавила! Нема да ви се верува!

Најчитани вести

Познатата холивудска актерка Мишел Фајфер на својот Инстаграм профил објави фотографија која ги воодушеви нејзините обожаватели и собра огромен број лајкови. Мишел, која некогаш беше прогласена за најубава жена на светот, со идеални пропорции на лицето, изгледа феноменално дури и на 63 години.

Да се потсетиме, Мишел направи триумф по враќањето во Холивуд во 2017 година по долга пауза од глумата, што ја презеде за да ги воспитува своите деца.

Иако Мишел нема проблем да објавува фотографии без трошка шминка, овој пат таа ги изненади своите обожаватели, 1,9 милиони од нив на Инстаграм, со нешто сосема друго.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести