Home » Миовски му одговори на Карагер (ФОТО)

Миовски му одговори на Карагер (ФОТО)

by Lina Muslija
Карагер негодуваше на судењето, коментираше за тоа како ние сме добиле пенал, а Англија не.

„Бизарни се овие ВАР пенали кои се даваат во Европа. Она што е уште побизерно е дека не го досудија тој врз Мегваер“, напиша Карагер.

Македонскиот напаѓач, Бојан Миовски му врати: „Бла, бла, блааа“. И јасно долови што мисли за ставот на Карагер.

s

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More