Home » Мицкоски во посети неколку семејства во пресрет на Божик: Да споделиме грижа и малку топлина и да се сетиме на луѓето на кои им сме потребни

Мицкоски во посети неколку семејства во пресрет на Божик: Да споделиме грижа и малку топлина и да се сетиме на луѓето на кои им сме потребни

by Журнал

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски преку статус на Фејсбук и објавени фотографии сподели дека денеска бил во посета на неколку семејства и им подарил неопходни работи во пресрет на големиот христијански празник Божик.

„Да споделиме грижа и малку топлина и да се сетиме на луѓето на кои им е потребна грижа во пресрет на големиот Христијански празник Божик“, стои во неговиот пост на Фејсбук.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More