Home » Мицкоски и делегацијата на средби со дијаспората во Швајцарија

Мицкоски и делегацијата на средби со дијаспората во Швајцарија

by Журнал

Денот го завршуваме во Лозана, Швaјцарија. Народот вели: “Немаме веќе држава, власта ја уништува, да направиме да си ја вратиме”. Луѓето чувствуваат дека потребни се промени. Силата на тие промени ќе зависи од свесноста да се излезе и гласа на овие избори. Тоа е последната и единствената преостаната шанса да се исправат работите. Заедно и силно за промени!

https://www.facebook.com/photo?fbid=990368139111779&set=pcb.990368245778435

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More