Home » Меган Фокс речиси гола во јавност: Градите ги прекри со лепенки, а со новата фризура изгледа непрепознатливо

Меган Фокс речиси гола во јавност: Градите ги прекри со лепенки, а со новата фризура изгледа непрепознатливо

by Журнал

„Има еден дел од мене што ми вели: ‘Морам да бидам гола денес’“ – изјави неодамна Меган Фокс, која по подолго време повторно се појави во јавност, а со новиот имиџ изгледаше речиси непрепознатливо.

Актерката Меган Фокс по подолго време повторно се појави во јавност, а благодарение на провокативното издание, сите погледи беа свртени кон неа.

Таа на забавата по Греми наградите беше сама, без свршеникот Машин Ган Кели, но неговото влијание е видливо во нејзиниот стајлинг.

megan-foks-rechisi-gola-vo-javnost-gradite-gi-prekri-so-lepenki-a-so-novata-frizura-izgleda-neprepoznatlivo-02.jpg

Актерката се појави во фустан изработен од метална мрежа, а градите ги прекри само со лепенки, и на црвениот тепих беше речиси гола.

Таа изгледаше речиси непрепознатливо благодарение на розовата боја на косата, а на устата носеше моден детаљ изработен од злато. Јавноста имаше можност за првпат да ја види и нејзината нова тетоважа, што се простира речиси на целата рака.

megan-foks-rechisi-gola-vo-javnost-gradite-gi-prekri-so-lepenki-a-so-novata-frizura-izgleda-neprepoznatlivo-03.jpg

Сепак, нејзините следбеници на Инстаграм велат дека актерката веќе е целосно непрепознатлива и дека почнала да го копира имиџот на свршеникот.

„Ова е целосно во стилот на Машин Ган Кели. Новата розова коса, новата тетоважа, розовата коса, дијамантското синџирче на ноктите, накитот на усните“;

„Не ме сфаќајте погрешно, но ова не е Меган Фокс веќе. Воопшто не личи на себе“ – стои во дел од коментарите.

megan-foks-rechisi-gola-vo-javnost-gradite-gi-prekri-so-lepenki-a-so-novata-frizura-izgleda-neprepoznatlivo-08.jpg

Инаку, претходно Меган даде изјава за медиумите и рече дека сака да експериментира со стилот на облекување:

„Експериментирам да носам широки парчиња или да носам работи што не се премногу разголени. Но, има еден дел од мене што ми вели: ‘Морам да бидам гола денес’“ – вели актерката.

Погледнете уште неколку нејзини фотки:

megan-foks-rechisi-gola-vo-javnost-gradite-gi-prekri-so-lepenki-a-so-novata-frizura-izgleda-neprepoznatlivo-06.jpg

megan-foks-rechisi-gola-vo-javnost-gradite-gi-prekri-so-lepenki-a-so-novata-frizura-izgleda-neprepoznatlivo-07.jpg

megan-foks-rechisi-gola-vo-javnost-gradite-gi-prekri-so-lepenki-a-so-novata-frizura-izgleda-neprepoznatlivo-05.jpg

megan-foks-rechisi-gola-vo-javnost-gradite-gi-prekri-so-lepenki-a-so-novata-frizura-izgleda-neprepoznatlivo-04.jpg

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More