Home » Меџити и Алиу присутни на седницата на Собранието ги поздравија Села и Ахмети

Меџити и Алиу присутни на седницата на Собранието ги поздравија Села и Ахмети

by Журнал

Двајцата министри од АА, кои се предлагаат да бидат разрешени денеска, кога влегоа во салата најпрвин отидоа до седиштето на пратениците на АА каде што беше Села и ги поздравија, а потоа се поздравија и со пратениците на ДУИ.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More