27.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Мажите воздивнуваат по нејзините бујни облини, а нејзиното момче ја изневерувало

Најчитани вести

Инстаграм сензацијата Нејлен Ешли неодамна го „фатила“ момчето во прељуба, а начинот на кој го направила тоа е преку социјалните мрежи.

Имено, оваа дама со бујни облини која ја следат повеќе од 1,6 милиони луѓе, раскинала со партнерот после три години врска, кога дознала дека спие со проституки скоро секоја недела.

https://www.instagram.com/p/B3KVAqunXFK/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Атрактивната 30-годишна девојка го запознала некогашното момче преку заеднички пријатели во 2016 година, а денес тврди дека веднаш увидела дека е по малку незрел, но дека сепак не му одолеала.

Додала и дека е претерано грижлива и лековерна, па и дека многу пати замижала пред црвените знаменца во врската.Нејлен некое време молчела за раскинувањето, но неодамна раскажала се.

https://www.instagram.com/p/B4sjHsLnCri/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading
https://www.instagram.com/p/B5nfXyqnG3p/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com