27.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Марјана Станојковска нападната на работна должност среде снимање

Најчитани вести

Нашата позната ТВ водителка, Марјана Станојковска беже жртва на насилство и тоа на работна должност среде снимање, но само во сцена од најновата епизода од четвртата сеозна на „Преспав“.

Епизодата „И јас сум Миле“, која во фокусот го стави смејсното насилство во пансионот предизвикано од Стојна, сопругата на Миле, допре и до медиумите.

Кога Марјана се појави заедно со снимателот за да земе изјава од жртвата Миле, се појави и Стојана, која кога виде зошто снимаат, дополнително збесна и се наврли на репортерката, во случајот атрактивната Марјана.

Во одбрана веднаш дотрча Коста, кој не пропушти таква секси женска да не ја заштити, а за него беше и одлична прилика за да и се приближи.

Случајот го затвори инспектор Томе, Марјана заврши во прегратка на Коста, а преспавци се ослободија од Стојна и го спасија Миле.

За потсетување, ова е вторпат Марјана Станојковска да добие улога во „Преспав“. Таа и во минатата трета сезона глумеше репортерка, ама овој пат сценаристите и дадоа малку подолга сцена.

Извор: vistina.com.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com